MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Stolar 10471311
nr 1047 1311
Stolar
4 st, Perstorp, 1950-tal
Kondition: slitage
Utrop:
600 kr
Såld:
450 kr
måndag 1 augusti 2016
kl 19:25:48
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
400 kr